piątek, 24 kwietnia 2020 09:28

Mimo obecnej sytuacji, pijanych za kierownicą nie brakuje

 
Mimo obecnej sytuacji, pijanych za kierownicą nie brakuje archiwum redakcji

Policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. Teraz odpowiedzą za swoje zachowanie - grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak już informowaliśmy wcześniej, wczoraj w godzinach wieczornych gnieźnieńska drogówka otrzymała zgłoszenie o kierowcy Daewoo, który zakończył jazdę na drzewie na drodze z Mielna do Dziadkowa w gminie Mieleszyn. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 58-letniego mieszkańca Szamotuł 1,80 promila alkoholu.

Kilkadziesiąt minut po północy 24 kwietnia otrzymali natomiast informację, że po w Brzozówcu w gminie Trzemeszno jeździ nietrzeźwy kierowca. Niedługo potem mundurowi z miejscowego komisariatu zatrzymali Fiata do kontroli. Kiedy tylko policjanci zaczęli rozmawiać z kierowcą, natychmiast wyczuli od niego woń alkoholu - badanie jego stanu trzeźwości potwierdziło zgłoszenie świadka. Okazało się, że 39-letni mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Obaj mężczyźni usłyszą zarzut kierowania pojazdem stanie nietrzeźwości.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane