wtorek, 21 kwietnia 2020 11:41

Po spotkaniu ukradła auto. Młoda złodziejka z zarzutami

 

Policjanci z Gniezna zatrzymali 20-latkę, która jest podejrzana o włamanie i kradzież samochodu. Kobieta usłyszała już zarzut. Za tak poważne przestępstwo grozi jej kara nawet 10 lat więzienia.

W miniony piątek 17 kwietnia na ul. Jeziornej kierująca samochodem osobowym młoda kobieta naruszyła przepisy ruchu drogowego, co zauważyli strażnicy miejscy. Podczas jej legitymowania ustalili, że jest ona poszukiwana przez policję - na miejsce wezwano funkcjonariuszy gnieźnieńskiej komendy. Po dotarciu policjantów i sprawdzeniu wszystkich danych okazało się, że nie tylko ona jest poszukiwana, ale także samochód, który został skradziony.

Jak się okazało, prawowity właściciel pojazdu znał sprawczynię. Podczas ich spotkania w Gnieźnie, 11 kwietnia br. 20-letnia mieszkanka powiatu Nakła nad Notecią ukradła mu kluczyki do pojazdu marki Rover, a następnie uruchomiła samochód i odjechała w nieznanym kierunku (dokumenty od auta były w środku).

Mężczyzna powiadomił o tym fakcie policjantów, którzy deptali sprawczyni "po piętach". Ustalono między innymi, że kobieta wróciła na teren swojego powiatu omijając miejsce swojego zamieszkania, a auto tankowała na stacjach benzynowych bezgotówkowo. Gdy 20-latka zorientowała się, że chce ją zatrzymać policja, wsiadła do auta i w piątek 17 kwietnia br. przyjechała do Gniezna - jak stwierdziła, chciała oddać samochód. Wówczas to właśnie naruszyła przepisy ruchu drogowego i została zatrzymana

20-letnia sprawczyni, która wcześniej nie miała problemów z prawem usłyszała od śledczych zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Auto wróciło już do właściciela.

źródło: KPP Gniezno

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza czytelnik sobota, 23 maja 2020 10:20 napisane przez czytelnik

  Wszystko sprowadzacie do sexu, a w artykule ani słowa na ten temat. Widocznie wam, niektórzy komentatorzy ten chleb na myśli! Ciekawe, skąd macie takie domysły? Sami korzystacie?

 • Link do komentarza Hahahah piątek, 22 maja 2020 18:50 napisane przez Hahahah

  Był sex z odmowa zapłacenia za usługę No to w rozliczenie wzięła auto

 • Link do komentarza Haaahaa środa, 22 kwietnia 2020 13:05 napisane przez Haaahaa

  Przydrożna randka

 • Link do komentarza Babcia wtorek, 21 kwietnia 2020 14:00 napisane przez Babcia

  jaka to kradzież, jak kluczyki teoretycznie leżały "na wierzchu" i do tego papiery w aucie w środku były??? co to za właściciel??

 • Link do komentarza Bartol wtorek, 21 kwietnia 2020 12:55 napisane przez Bartol

  Zapłacił jej roverem za seks? Albo taka droga usługa albo taki tani samochód.

 • Link do komentarza montoliwo wtorek, 21 kwietnia 2020 12:29 napisane przez montoliwo

  Brawo dla czujnych strażników miejskich za ujawnienie osoby poszukiwanej

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane