piątek, 17 kwietnia 2020 18:07

Zderzenie na skrzyżowaniu w centrum

 

W piątkowe, późne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Mieszka I z ul. Mickiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia około godziny 17:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu wspomnianych ulic doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot z pojazdem marki Volkswagen, w wyniku czego oba pojazdy przemieściły się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu pozostałych służb. Podróżujący samochodami wyszli z nich o własnych siłach. Wezwany zespół ratownictwa medycznego przebadał jedną z osób, jednak nie wymagała ona pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja.


2 komentarzy

  • Link do komentarza Anna sobota, 18 kwietnia 2020 08:45 napisane przez Anna

    Nikogo nie ma na miescie a oni na siebie trafili....

  • Link do komentarza pierożek piątek, 17 kwietnia 2020 19:21 napisane przez pierożek

    ruchu prawie wcale, a tu takie bum! chyba na pamięć jechali!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane