środa, 08 kwietnia 2020 17:46

Pożar budynku gospodarczego

 
Pożar budynku gospodarczego źródło: PSP Gniezno

W środowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o pożarze na terenie gospodarstwa, położonego w jednej z wsi koło Witkowa.

Zawiadomienie o zdarzeniu wpłynęło 8 kwietnia około godziny 10:00 do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Jak wynikało z informacji, pożar miał wystąpić w budynku gospodarczym w miejscowości Małachowo-Wierzbiczany.

Pierwsze przybyłe zastępy strażaków zastały cały obiekt objęty płomieniami. W pierwszej kolejności działania strażaków polegały na podaniu wody na płonący budynek oraz obronie przyległych obiektów. Dalsze czynności polegały na drobnych pracach rozbiórkowych oraz dogaszeniu pogorzeliska.

W działaniach brało udział 27 strażaków z jednostek: OSP Witkowo, OSP Skorzęcin i JRG Gniezno.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny