czwartek, 02 kwietnia 2020 17:15

Pożar w garażu przy ul. Powstańców Wielkopolskich

 

W czwartkowe popołudnie strażacy zostali zadysponowani do pożaru, który został zauważony w jednym z budynków przy drodze wyjazdowej z miasta.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia, chwilę przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zgłoszenie dotyczyło pożaru budynku garażowego, zlokalizowanego przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno oraz OSP Zdziechowa. Po wejściu do obiektu stwierdzono pożar przechowywanych w środku przedmiotów, a także zlokalizowano wewnątrz butlę gazową. Akcja gaśnicza zakończyła się po kilku chwilach - ogień ogarnął kilka metrów kwadratowych jednego z pomieszczeń. Nikt w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane