środa, 01 kwietnia 2020 13:32

Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury oraz Roosevelta

 

W czwartek i piątek kierowcy jadący przez ww. skrzyżowanie powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu, spowodowane zapadnięciem się studzienki.

Jak informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury, Roosevelta, Wyszyńskiego i Sobieskiego doszło do awarii studzienki kanalizacji deszczowej, która się zapadła. Zlokalizowana jest ona na pasie ruchu na wprost z ul. Roosevelta w kierunku ul. Wyszyńskiego. 

W związku z tym w czwartek i piątek (2 i 3 kwietnia) trwać będą prace naprawcze. Na ten czas zostanie zwężony pas ruchu do jazdy na wprost z ul. Roosevelta w kierunku Wyszyńskiego. Utrudnienia mogą objąć także inne części tego skrzyżowania. Kierowcy proszeni są o ostrożność i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca środa, 01 kwietnia 2020 21:57 napisane przez Kierowca

    Dwa dni naprawiac studzienke to tylko w naszym kraju. Za granica takie naprswy wykonywane sa w kilka godzin lub wieczorami. Ale coz to nasza Polska wlasnie.

  • Link do komentarza Kierowca środa, 01 kwietnia 2020 19:04 napisane przez Kierowca

    Nie tylko tam są zapamięta studzienki lecz w całym mieście. Ktoś sobie urwie koło i wtedy zaczną płacić odszkodowania to i studzienki będą zrobione

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane