Wydrukuj tę stronę
piątek, 20 marca 2020 10:36

Sprawcy kradzieży ustaleni dzięki mieszkańcom

 
Sprawcy kradzieży ustaleni dzięki mieszkańcom źródło: KPP Gniezno

Po ostatnich publikacjach wizerunków osób, które dopuściły się kradzieży w jednej z gnieźnieńskich drogerii, policjanci otrzymali sygnały od mieszkańców informujących, kim są poszukiwani sprawcy.

W ostatnich dniach Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie publikowała wizerunki osób, które w odstępie kilku tygodni dopuściły się kradzieży dokonanych na terenie dwóch sklepów zlokalizowanych w Gnieźnie. Ich wizerunki, które również publikowaliśmy na portalu, spotkały się z odzewem mieszkańców rozpoznających lub mających przypuszczenia co do tego, kim mogą być sprawcy tych czynów.

Siła internetu czyni cuda. Serdecznie dziękujemy internautom, mieszkańcom, dziennikarzom i innym osobom za liczny odzew i pomoc w ustaleniu osób, których wizerunek w ostatnich dniach zamieściliśmy na stronie i Facebooku Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie - informują mundurowi z KPP Gniezno. 

Jednocześnie jednak funkcjonariusze cały czas czekają na sygnały w sprawie kradzieży dokonanej przez mężczyznę widocznego na poniższym zdjęciu. Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2019 roku w sklepie w Galerii Piastova w Gnieźnie. 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Policja zapewnia anonimowość.

2 komentarzy