piątek, 20 marca 2020 10:36

Sprawcy kradzieży ustaleni dzięki mieszkańcom

 
Sprawcy kradzieży ustaleni dzięki mieszkańcom źródło: KPP Gniezno

Po ostatnich publikacjach wizerunków osób, które dopuściły się kradzieży w jednej z gnieźnieńskich drogerii, policjanci otrzymali sygnały od mieszkańców informujących, kim są poszukiwani sprawcy.

W ostatnich dniach Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie publikowała wizerunki osób, które w odstępie kilku tygodni dopuściły się kradzieży dokonanych na terenie dwóch sklepów zlokalizowanych w Gnieźnie. Ich wizerunki, które również publikowaliśmy na portalu, spotkały się z odzewem mieszkańców rozpoznających lub mających przypuszczenia co do tego, kim mogą być sprawcy tych czynów.

Siła internetu czyni cuda. Serdecznie dziękujemy internautom, mieszkańcom, dziennikarzom i innym osobom za liczny odzew i pomoc w ustaleniu osób, których wizerunek w ostatnich dniach zamieściliśmy na stronie i Facebooku Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie - informują mundurowi z KPP Gniezno. 

Jednocześnie jednak funkcjonariusze cały czas czekają na sygnały w sprawie kradzieży dokonanej przez mężczyznę widocznego na poniższym zdjęciu. Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2019 roku w sklepie w Galerii Piastova w Gnieźnie. 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Policja zapewnia anonimowość.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Marta piątek, 20 marca 2020 12:53 napisane przez Marta

    Ich nazwiska niech będą podane do publicznej wiadomości ku PR, estrodze innych i aby przed nimi strzec swoje mienie.

  • Link do komentarza rezigiusz piątek, 20 marca 2020 10:50 napisane przez rezigiusz

    No to teraz wezwania jako świadkowie i sprawy w Sadach z ujawnieniem swojego wizerunku osoby zgłaszającej i rozpoczynającej owych obywateli w GRATISie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane