czwartek, 19 marca 2020 17:14

Zawieszenie opłat za parkowanie w centrum

 

Od poniedziałku do końca miesiąca zawieszone zostanie pobieranie opłat za postój w całej strefie objętej biletowanym parkowaniem na terenie śródmieścia.

Jak poinformował Urząd Miejski, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, a także mając na względzie osoby dojeżdżające do pracy samochodem, od poniedziałku 23 marca do końca miesiąca (tj. wtorku 31 marca) zawieszone zostanie pobieranie opłat za postój w centrum Gniezna. Pozwoli to na ograniczenie kontaktu z gotówką i przyciskami na parkomatach, a także zachęci do tymczasowej rezygnacji z komunikacji zbiorowej, niosącej większe ryzyko zarażenia.

Ponadto, poza zawieszeniem opłat w strefie parkowania, obowiązek płacenia za postój zawieszony zostaje także na pozostałych płatnych parkingach należących do Miasta Gniezna - przy ul. bł. Jolenty (basen), 3 Maja/bł. Jolenty oraz pod targowiskiem na Placu Józefa Piłsudskiego.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza apteka piątek, 20 marca 2020 08:53 napisane przez apteka

  dziękuję

 • Link do komentarza Jacek czwartek, 19 marca 2020 22:59 napisane przez Jacek

  Dziękuję

 • Link do komentarza misiakisia czwartek, 19 marca 2020 19:14 napisane przez misiakisia

  Propagandowo fajnie - poczekamy 2-3 dni i nikt kto przyjedzie jak bedzie musiał do miasta nie będzie miał gdzie zaparkować.

  Zapytam inaczej co dla tych którzy opłacili już karty postojowe i abonamenty oprócz tego ze "zajęte miejsce". Pytam z grzeczności bo czuję sìę robiona w konia gdyż opłatę wniosłam a bic o miejsce się nie zamierzam z kimś kto od miasta dostał "free time" !!!

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 19 marca 2020 19:07 napisane przez EagleEye

  No rewelacja !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane