środa, 18 marca 2020 16:18

Złodziej wpadł podczas kontroli

 
Złodziej wpadł podczas kontroli źródło: KPP Gniezno

Mimo, że policjanci ograniczyli kontakty bezpośrednie z innymi osobami, by zminimalizować ryzyko zakażenia to jednak cały czas stoją na straży bezpieczeństwa. Ostatnio w ich ręce wpadł młody mężczyzna, który ma na sumieniu dwie kradzieże.

Złodziej wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas rutynowej kontroli drogowej. Wczoraj wieczorem policjanci z Witkowa na terenie swojej gminy zatrzymali do kontroli drogowej Volkswagena Golfa. Pojazdem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Powidz.

Po wylegitymowaniu młodego mężczyzny okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania autem. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co znajduje się w bagażniku. Po jego otwarciu policjanci zobaczyli dwa worki z miedzianymi przewodami oraz płaskownikami, ważące około 50 kilogramów. 19-latek nie wiedział nawet jak tłumaczyć się policjantom z przewożonego towaru, dlatego metal został zabezpieczony a mundurowi postanowili sprawę wyjaśnić do końca.

Jak się okazało, towar został skradziony w Gnieźnie, a 19-latek ma na swoim sumieniu jeszcze jedno takie przestępstwo. Policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznał.

źródło: KPP Gniezno

5 komentarzy

 • Link do komentarza emeryt czwartek, 19 marca 2020 11:58 napisane przez emeryt

  Panie Andrzejek, masz Pan rację, prawo mamy takie, jacy są sędziowie i tacy inni niektórzy w tym wymiarze, dlatego natychmiast potrzeba tem reformy. A Pan to pewnie z tych, co ze świeczka stał przed sądem, co? Pańscy idole przez lata okradali Polskę i Polaków, to gdzie Pan wtedy był? Ci Pana kumplozlodzieje za ukradzione miliardy jakoś nie trafili do paki?

 • Link do komentarza Pan Andrzejek czwartek, 19 marca 2020 10:17 napisane przez Pan Andrzejek

  Biedny młodociany przedsiębiorczy chłopiec. Za 50kg będą teraz go targać po komisariatach i sądach a Ci co u góry wynoszą miliony siedzą bezkarnie i śmieją się nam w twarz. Takie tu mamy prawo nie mówiąc już o sprawiedliwości

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 18 marca 2020 19:05 napisane przez mieszkaniec

  Ładnie to tak wchodzić w dorosłe życie? Pracować się nie chce? Ciekawe, czyim samochodem się poruszał?

 • Link do komentarza Anonim1234 środa, 18 marca 2020 18:46 napisane przez Anonim1234

  On się nie zatrzymuje ...

 • Link do komentarza Zygmunt środa, 18 marca 2020 18:06 napisane przez Zygmunt

  Pomimo pandemii policja czuwa...oni nie mogą isc na wolne jak ratownicy medyczni czy strażacy...a złodziej wykorzystuje zamieszanie związane z wirusem...brawo!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane