środa, 18 marca 2020 08:36

Zderzenie dwóch ciężarówek na „piętnastce”

 

W środowy ranek na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. W wyniku tego szosa została zablokowana.

Do zdarzenia doszło 18 marca, około godziny 7 na drodze krajowej nr 15 między Gnieznem a Wrześnią, na wysokości Gulczewka. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych, w wyniku czego jeden z nich wypadł z jezdni do rowu, gdzie naczepa wypełniona paszą uległa przewróceniu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy straży z Wrześni, a także OSP Węgierki i OSP Kaczanowo. W obu pojazdach podróżowały w sumie trzy osoby, ale po opatrzeniu na miejscu tylko jedna z nich została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań droga krajowa nr 15 została zablokowana.

 


1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik środa, 18 marca 2020 10:06 napisane przez czytelnik

    Ciekawe, która z ciężarówek znalazła się i dlaczego na nie swoim pasie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane