niedziela, 15 marca 2020 13:06

Pożar mieszkania w domu wielorodzinnym

 
Pożar mieszkania w domu wielorodzinnym źródło: OSP Kłecko

W niedzielę, kilka minut po północy, służby zostały powiadomione o pożarze w budynku, znajdującego się przy ul. Dworcowej w Kłecku.

Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 marca, chwilę po północy. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania, zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ul. Dworcowej w Kłecku. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Kłecko, OSP Ułanowo oraz JRG Gniezno z drabiną mechaniczną. Po dotarciu pierwszych z nich zastano gęste zadymienie, panujące w całym budynku. Po wejściu do budynku okazało się iż źródło ognia znajduje się w kuchni mieszkania zlokalizowanego na piętrze budynku - w międzyczasie ewakuowano z wnętrza dziewięciu lokatorów domu, a także wyniesiono na zewnątrz butle z gazem. Ogień zdążył strawić wyposażenie kuchni oraz część korytarza.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, a jedynie właścicielowi lokalu, w którym doszło do pożaru, udzielono wsparcia psychicznego i podano tlen. Działania na miejscu trwały do późnej nocy. Na miejscu obecny był również burmistrz Kłecka oraz policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane