sobota, 14 marca 2020 14:33

Sklepy otwarte w hipermarketach na terenie Gniezna

 
Sklepy otwarte w hipermarketach na terenie Gniezna archiwum redakcji

Na mocy rządowej decyzji, od dziś ograniczyły swoje swoje funkcjonowanie sklepy wielkopowierzchniowe, zlokalizowane na terenie Gniezna. 

Zgodnie z Rozporządzeniem wydanym przez Ministra Zdrowia w miniony piątek 13 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i wynikającym z niego czasowym ograniczeniem handlu w centrach i galeriach handlowych, od 14 marca hipermarkety ze sklepami i usługami ograniczyły swoją ofertę do niezbędnych punktów.

 • Centrum Handlowe "Jagoda" - sklep spożywczy Jagoda Sam
 • Galeria Gniezno Carrefour, apteka Vita-Pharm, stoisko NaPrezent.pl, Kolpolter, stoisko Z Dziada Pradziada oraz kantor.
 • Galeria Piastova - Intermarche, apteka Cosmedica oraz Hebe.
 • Centrum Handlowe "Max" - Carrefour

Do części z ww. obiektów wejście prowadzi tylko z jednej strony w celu ułatwienia szybszego dotarcia w wybrane miejsce

Pozostałe sklepy z branży spożywczej (markety, sklepy osiedlowe) wciąż pozostają czynne, a zakres ich otwarcia może się różnić od dotychczas obowiązującego. 

7 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 16 marca 2020 14:31 napisane przez mieszkaniec

  Eagle, na co tobie ta wiedza? Może pochorowała się kadra? Naprawdę, masz dziwne problemy!

 • Link do komentarza u poniedziałek, 16 marca 2020 12:17 napisane przez u

  dlaczego zamknięta? masz napisane na drzwiach.

 • Link do komentarza EagleEye niedziela, 15 marca 2020 19:22 napisane przez EagleEye

  Proszę mi wytłumaczyć z jakiego powodu i przepisu została zamknięta "Jagoda SAM" na ul. Mickiewicza w Gnieżnie z dniem jutrzejszym do odwołania !?!?!?

 • Link do komentarza Dziadek niedziela, 15 marca 2020 11:18 napisane przez Dziadek

  A w castoramie wczoraj tłumy ludzi. Mam nadzieję, że pójdą po rozum jak ikea i pozamykają sklepy duże budowlane. Spożywcze wielkopowierzchniowe też powinny być zamknięte. 30 lat temu robiło się zakupy tylko w spożywczaku na osiedlu i każdy przeżył.

 • Link do komentarza Sli niedziela, 15 marca 2020 10:02 napisane przez Sli

  Cześć ludzi nie chodzi do pracy więc postanowili zrobić remont mieszkania. Firmy remontowo budowlane nadal pracują i one potrzebują zaopatrzenia by wykonywać swoją pracę. Nic dziwnego że w sklepach budowlanych ruch....

 • Link do komentarza Iwo sobota, 14 marca 2020 23:49 napisane przez Iwo

  Ale dlaczego trzeba zamykać sklepy, ludzie nie rozumieją prostego komunikatu: pozostać w domach? Łopatą do głowy trzeba nakładać by ludziska zrozumiały.... Łażą jakby nic się nie działo...

 • Link do komentarza Gnieznianin sobota, 14 marca 2020 21:03 napisane przez Gnieznianin

  Czemu dzue sklepy budowlane nie są pozamykane , dzisiaj tłumy ludzi w nich były.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane