czwartek, 12 marca 2020 08:01

Od poniedziałku MPK zmienia kursy

 
Od poniedziałku MPK zmienia kursy archiwum redakcji

Zgodnie z zapowiedziami, od najbliższego poniedziałku, w związku z zaistniałą sytuacją, gnieźnieński przewoźnik zmienia zakres kursów.

Od poniedziałku 16 marca do piątku 27 marca, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne kursować będzie według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze wakacyjne. 

Jak informuje spółka, zmiana wynika z konieczności zapewnienia opłacalności przewozów po wstrzymaniu nauki w placówkach oświatowych, z których w sporej części korzystają uczniowie. 

Przypomnijmy iż od dzisiaj tj. czwartku 12 marca, w autobusach MPK nie będzie prowadzona sprzedaż biletów u kierowcy. Zarządzenie to również obowiązuje tymczasowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane