wtorek, 25 lutego 2020 18:21

Zdarzenie na szosie koło Komorowa

 
Zdarzenie na szosie koło Komorowa źródło: OSP Łubowo

We wtorkowe popołudnie służby otrzymały wezwanie do wypadku samochodu osobowego, do jakiego miało dojść między Komorowem a Waliszewem.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 197, za Komorowem w kierunku na Kiszkowo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód marki Citroen Berlingo wypadł z jezdni i zatrzymał się w przydrożnym rowie, przewracając się na bok. 

Mimo początkowej informacji, że w pojeździe może być ktoś uwięziony, wszystkie osoby opuściły go o własnych siłach. Jedna z nich, kobieta w ciąży, trafiła do karetki pogotowia - zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją na dalsze badania do szpitala. 

Przybyły na miejsce zastęp OSP Łubowo, OSP Kłecko i JRG Gniezno zabezpieczył rejon zdarzenia, uszkodzony pojazd oraz zajął się kierowaniem wahadłowo ruchem na drodze. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane