środa, 19 lutego 2020 11:05

Utrudnienia na ul. Wyszyńskiego

 
Utrudnienia na ul. Wyszyńskiego archiwum redakcji

W związku z koniecznością naprawy nawierzchni po usuniętej awarii wodociągu, w czwartek wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Wyszyńskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w czwartek 20 lutego między godziną 8:00 a 14:00 przy ul. Wyszyńskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Spowodowane one będą naprawą nawierzchni drogowej w miejscu, gdzie kilka dni temu prowadzone były prace przy naprawie instalacji wodnej.

W związku z tym zaleca się, mając na względzie ubiegłotygodniowe utrudnienia w ruchu, by zmotoryzowani unikali w ww. czasie tej części centrum miasta.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane