poniedziałek, 10 lutego 2020 09:40

Utrudnienia w centrum i objazdy MPK

 
Utrudnienia w centrum i objazdy MPK archiwum redakcji

W związku z awarią przyłącza wodociągowego na ul. Wyszyńskiego, zmotoryzowani powinni liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że ze względu na awarię przyłącza wodociągowego w ul. Wyszyńskiego, w poniedziałek 10 lutego 2020 r. od godziny 9:40 do 17:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Żwirki i Wigury - jezdnia na ul. Wyszyńskiego na wysokości budynku nr 14 będzie nieprzejezdna. Możliwy będzie jedynie dojazd do posesji położonych na tym odcinku. Mogą również wystąpić przerwy w dostawie wody.

Jednocześnie MPK Gniezno informuje o objeździe dla autobusów kursujących na tym odcinku drogi w obu kierunkach. Z użytku wyłączone zostają przystanki na wysokości targu na ul. Wyszyńskiego. Do odwołania objazd odbywać się będzie przez ul. Sobieskiego (przystanki). Zmiany należy śledzić na Facebooku MPK Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane