środa, 05 lutego 2020 07:54

Czasowe zamknięcie ul. Budowlanych

 
Czasowe zamknięcie ul. Budowlanych archiwum redakcji

Ograniczenie ruchu oraz kursowania MPK będzie występować na ul. Budowlanych przez część środy z uwagi na prowadzone prace na odcinku tej drogi.

Z uwagi na awarię przyłącza wodociągowego, ul. Budowlanych w środę 5 lutego od godziny 8:00 do 15:00 będzie nieprzejezdna na odcinku od ul. Paczkowskiego do ul. Staszica. Możliwy będzie jedynie dojazd do posesji położonych na tym odcinku. Nie przewiduje się przerwy w dostawie wody.

Również autobusy MPK poruszać się będą objazdem od godziny 7:30 do odwołania. Kursy odbywać się będą przez ul. Staszica oraz ul. Paczkowskiego w obu kierunkach z pominięciem przystanków Budowlanych II i III.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane