piątek, 24 stycznia 2020 13:23

Skradziono samochód, porzucono foteliki

 

W nocy z czwartku na piątek na terenie Gniezna skradziono samochód, w którym znajdowały się foteliki dla dzieci. Te porzucono na drodze, a po tym ktoś je... zabrał.

W nocy 23 na 24 stycznia z ul. Budowlanych skradziono samochód marki Opel Corsa o numerach rejestracyjnych PGN 837AE koloru czarnego. Pojazd był już dość stary, dlatego właściciel nie kryje zdziwienia iż ktoś zdecydował się na jego kradzież.

W środku samochodu znajdowały się foteliki dwójki dzieci - jak udało się ustalić, sprawca (lub sprawcy) kradzieży porzucił je przy drodze w rejonie Szczytnik Duchownych. Dla właścicieli miały one większą wartość niż sam pojazd, dlatego też po wskazaniu przez świadka, gdzie mogą się one znajdować, okazało się, że ktoś zdążył je z drogi zabrać. Potwierdzeniem tego iż pochodziły one z tego samochodu była laurka wykonana przez jedno z dzieci, którą także znaleziono przy drodze.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję. Osoby, które zabrały foteliki, albo widziały pojazd, do którego zostały schowane, proszone są o kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Okradziona czwartek, 15 kwietnia 2021 20:00 napisane przez Okradziona

    Mnie również skradziono samochód dwa tygodnie temu z niedzieli na poniedziałek 29marca. Znajdował się w nim fotelik o wiśniowym wykończeniu firmy be safe izi. Może ktoś widział? Znalazł. Samochód również nie pierwszej nowości bo Opel insignia kombi z 2009 roku. Na dachu uchwyty na rowery firmy Thule..

  • Link do komentarza Pani piątek, 24 stycznia 2020 21:56 napisane przez Pani

    Widziałam dziś rano te foteliki w polu ok.9.50.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane