poniedziałek, 31 sierpnia 2020 09:23

Daj sobie szansę - Liceum Zaoczne dla Dorosłych zaprasza!

  Artykuł sponsorowany
Daj sobie szansę - Liceum Zaoczne dla Dorosłych zaprasza! zdjęcie nadesłane

Trwa nabór do liceum zaocznego dla dorosłych - zapisy na zajęcia, które rozpoczynają się już we wrześniu, cały czas trwają!

To szansa dla osób, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zdobyć upragniony awans w pracy. Dzięki naszemu niemal dwudziestoletniemu doświadczeniu, zdobędą wiedzę w miłej atmosferze. Co oferujemy?

  • nauka w naszym liceum rozpoczyna się we wrześniu i lutym
  • umożliwiamy kontynuację nauki w kolejnych semestrach
  • honorujemy naukę podjętą i przerwaną w innej szkole
  • ukończenie szkoły daje średnie wykształcenie i możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego
  • wydajemy wszelkie zaświadczenia, legitymacje szkolne i indeksy

Zajęcia rozpoczynają się już we wrześniu br. i odbywają tylko dwa razy w miesiącu w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie. Nie zwlekaj - podejmij słuszną decyzję.

Wszelkich informacji udziela p. Jadwiga Antkowiak pod numerem telefonu:

602 500 727

Zapisy trwają!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane