wtorek, 14 stycznia 2020 12:33

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

 
Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku archiwum redakcji

Policjanci poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło miesiąc temu na szosie między Gnieznem a Witkowem.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 7 grudnia 2019 roku około godziny 9:40 w miejscowości Miroszka w gminie Niechanowo, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Opla Meriva (widoczny na zdjęciu powyżej) z Oplem Insignią. W wyniku wypadku kierujący Merivą zginął na miejscu.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z asp. sztab. Arturem Górnym, policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 86. Dzwonić można również całą dobę pod numer 61 426 02 11.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane