poniedziałek, 13 stycznia 2020 14:10

Interwencja służb przez zadymienie

 
Interwencja służb przez zadymienie źródło: OSP Niechanowo

W późny, niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o zadymieniu, jakie wystąpiło w jednym z mieszkań położonych w Grotkowie (gmina Niechanowo).

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około godziny 22. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie, dotyczące jednego z lokali w domu wielorodzinnym w Grotkowie. 

Na miejsce udały się zastępy OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się iż przyczyną zadymienia jest tzw. cofka w przewodzie kominowym, przez co spaliny dostały się do mieszkania. Działania strażaków ograniczyły się do przewietrzenia pomieszczeń. 

Do jednej z osób konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego - po przybyciu została ona przebadania, jednak nie wymagała ona pilniejszej pomocy.

źródło zdjęć: OSP Niechanowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane