sobota, 04 stycznia 2020 17:58

Pożar i ewakuacja marketu

 
Pożar i ewakuacja marketu źródło: PSP Gniezno

W sobotnie popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze pojazdu, do jakiego doszło na parkingu podziemnym przy ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 4 stycznia około godziny 16. Wówczas to do służb wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego, do jakiego doszło na parkingu podziemnym pod marketem przy ul. Roosevelta. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zastały zadymienie w przyziemiu obiektu. W międzyczasie ze sklepu ewakuowano klientów, którzy zdążyli opuścić budynek do czasu przyjazdu zastępów.

Działania strażaków ograniczyły się do ugaszenia pojazdu, który był powodem zadymienia. Akcja strażaków trwała przez kilkanaście minut. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane