sobota, 14 grudnia 2019 17:55

Znaleziono ciało poszukiwanego 26-latka

 
Znaleziono ciało poszukiwanego 26-latka archiwum redakcji

Tragicznie zakończyły się kilkudniowe poszukiwania 26-letniego mieszkańca Witkowa. Jego ciało zostało odnalezione.

Jeszcze w południe informowaliśmy o odnalezieniu pojazdu 26-latka, które odkryto niedaleko Przybrodzina. W środku znajdowały się dokumenty mężczyzny, a po zaginionym nie było śladu. Do poszukiwań włączyli się strażacy, Straż Leśna, Policja, ale także wolontariusze z organizacji poszukiwawczych. 

Niestety, podczas prowadzonych działań, około 15:30 na terenie kompleksu leśnego w okolicach miejsca, gdzie ujawniono samochód, odkryto ciało 26-latka. Na tę chwilę nie są znane okoliczności jego zgonu.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane