sobota, 14 grudnia 2019 12:31

Znaleziono samochód zaginionego. Poszukiwania wciąż trwają

 
Znaleziono samochód zaginionego. Poszukiwania wciąż trwają archiwum redakcji

Cały czas trwają poszukiwania 26-letniego mieszkańca gminy Witkowo, który w miniony wtorek zaginął i do tej pory nie udało się ustalić miejsca jego pobytu.

Od pięciu dni rodzina nie miała z nim kontaktu - 26-latek w miniony wtorek 10 grudnia opuścił miejsce pracy w Wiekowe około godziny 15:00 i od tej pory nie wiadomo gdzie przebywa.

Jak informuje serwis witkowo.eu, samochód mężczyzny marki Opel Vectra został znaleziony w miniony piątek w rejonie Przybrodzina, już na terenie powiatu słupeckiego. W środku pojazdu znaleziono dokumenty zaginionego. Poszukiwania mężczyzny cały czas trwają.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 cm, włosy ciemnobrązowe, szczupłej budowy ciała. Na dłoni blizna po oparzeniu w kształcie gwiazdy. Mężczyzna był ubrany w strój roboczy.

Aktualizacja. W sobotę 14 grudnia około godziny 15:30 poszukiwacze odkryli ciało mężczyzny. Nie są znane okoliczności jego zgonu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane