czwartek, 12 grudnia 2019 13:00

Poszukiwani sprawcy kradzieży

 
Poszukiwani sprawcy kradzieży źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Gniezna poszukują sprawców kradzieży, do której doszło w centrum Gniezna w jednym ze sklepów spożywczych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z sejfu 2 500 zł. Do zdarzenia doszło 30 października br. w sklepie zlokalizowanym przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały osoby, które mają związek z tym zdarzeniem - jest to dwóch mężczyzn widocznych na poniższym nagraniu oraz zdjęciach.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Policja zapewnia anonimowość.

 

źródło: KPP Gniezno

5 komentarzy

 • Link do komentarza kornik sobota, 14 grudnia 2019 21:19 napisane przez kornik

  Te same typy co napadli w Szubinie. Nawet te same ubiory i data

 • Link do komentarza czytelnik piątek, 13 grudnia 2019 18:56 napisane przez czytelnik

  Anna, a skąd wiesz, ze oni są z Gniezna? ja to bym dało do Teleexpressu, niech cała Polska widzi i na pewno ktoś rozpozna tych drani.

 • Link do komentarza patrzcie piątek, 13 grudnia 2019 13:09 napisane przez patrzcie

  Te same mendy, co w Szubinie - tego samego dnia!!!
  https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,25366593,kradziez-w-sklepie-jubilerskim-w-szubinie-sa-zdjecia-sprawcow.html

 • Link do komentarza anna piątek, 13 grudnia 2019 12:33 napisane przez anna

  Jaki wstyd!!! Obkleiłabym całe Gniezno tymi fotami.......

 • Link do komentarza Gość czwartek, 12 grudnia 2019 19:12 napisane przez Gość

  To te same osobniki, co okradły jubilera w Szubinie. Widać, że nie próżnują.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane