piątek, 08 listopada 2019 12:10

Razem zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego

 
Razem zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego fot. Rafał Wichniewicz

Blisko 1200 uczniów z kilku gnieźnieńskich placówek oświatowych zaśpiewało dziś wspólnie Hymn Polski na dziedzińcu I LO.

To niejako kontynuacja ubiegłorocznej akcji, kiedy to na placu apelowym I Liceum Ogólnokształcącego pojawiło się kilkadziesiąt grup z różnych szkół - średnich, podstawowych i przedszkoli. Wzorem tego, także i w tym roku wychowankowie najbliżej położonych placówek oświatowych, przybyło przed godziną 11 na ul. Kostrzewskiego.

Równo o godzinie 11:11 wszyscy wspólnie odśpiewali pełen Hymn Polski, włączając się tym samym w tegoroczne obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane