czwartek, 31 października 2019 16:26

Przewrócona ciężarówka na zjeździe z S5

 
Przewrócona ciężarówka na zjeździe z S5 źródło: OSP Czerniejewo

W czwartkowy ranek na łuku zjazdu z drogi ekspresowej S5 doszło do wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego. 

Do zdarzenia doszło 31 października około godziny 9. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na węźle Wierzyce na zjeździe z S5 kierujący samochodem dostawczym prawdopodobnie nie opanował pojazdu i w trakcie pokonywania zakrętu doszło do przewrócenia na lewy bok. W wyniku tego zjazd został częściowo zablokowany.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Czerniejewo, OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Jak się okazało, kierujący pojazdem opuścił go o własnych siłach i nie wymagał pomocy medycznej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i rozlanych na jezdni płynów. Utrudnienia trwały do momentu usunięcia pojazdu z drogi. 

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane