wtorek, 22 października 2019 17:36

Słup dymu nad śródmieściem

 
Słup dymu nad śródmieściem zdjęcie nadesłane

W późne wtorkowe popołudnie do naszej redakcji wpłynęły informacje od mieszkańców o pożarze, jaki ma miejsce w centrum Gniezna.

Zdarzenie miało miejsce 22 października po godzinie 17. Od kilku mieszkańców śródmieścia, a także odleglejszych części miasta dotarły do nas informacje o słupie dymu, unoszącym się nad kamienicami.

Na miejscu okazało się, że jego przyczyną był pożar samochodu osobowego, zaparkowanego na podwórku kamienicy u zbiegu ul. Chrobrego i Sienkiewicza. Na miejsce przybyły zadysponowane dwa zastępy JRG Gniezno, które ugasiły pojazd - samochód spłonął w większej części.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu się nic nie stało. Na miejscu obecna była również policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Slawek wtorek, 22 października 2019 20:19 napisane przez Slawek

    Toż to nie samochód tylko zadaszona kosiarka, same w sobie sa niebezpieczne. Kto to dopuszcza do ruchu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane