wtorek, 15 października 2019 07:25

W czwartek utrudnienia na ul. Jana Pawła II

 
W czwartek utrudnienia na ul. Jana Pawła II archiwum redakcji

W najbliższy czwartek we wczesnych godzinach popołudniowych ul. Jana Pawła II będzie czasowo wyłączona z ruchu.

Jak informuje Policja, w związku z uroczystościami związanymi z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Kierownika Komisariatu Policji Państwowej w Gnieźnie w latach 1938 - 1939 komisarza Józefa Wróblewskiego w czwartek, 17 października 2019 roku w godzinach od 13:00 do 15:00 zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów ulica Jana Pawła II w Gnieźnie.

Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na aktualne oznakowanie i polecenia wydawane przez policjantów i strażników miejskich kierujących ruchem.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane