poniedziałek, 14 października 2019 15:18

Odnalazł się zaginiony gnieźnianin

 
Odnalazł się zaginiony gnieźnianin archiwum redakcji

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 39-letniego mieszkańca Gniezna, który 29 września opuścił dom i ślad po nim zaginął.

Zaginiony z Gniezna – Krystian O., był poszukiwany przez policję oraz rodzinę. Mężczyzna 29 września w godzinach wieczornych wyjechał z domu i ślad po nim zaginął. Po dwóch dniach udało się odnaleźć jego samochód niedaleko Ciechocinka, ale po gnieźnianinie nie było śladu. W działania na miejscu włączyli się także miejscowi strażacy, którzy przeszukiwali okolice.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji, Krystian O. w miniony weekend powrócił do domu. Mężczyzna jest cały i zdrowy, a jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja dziękuje innym służbom, mediom, internautom i wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania 39-latka.

źródło: KPP Gniezno

5 komentarzy

 • Link do komentarza Kapitan bomba wtorek, 15 października 2019 21:12 napisane przez Kapitan bomba

  Nie ważne gdzie był ważne że zdrowy

 • Link do komentarza polonista wtorek, 15 października 2019 11:34 napisane przez polonista

  ad.Daria, gdzie gość był i co robił to sprawa rodziny i policji, a nie Twoja. Ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła. Zajmij się pożyteczniejszymi sprawami.
  ad.misiakisia - "wojaże" pisze się przez zet z kropką,a wyraz "teraz" ma na końcu literkę Z. A w ogóle komentarz poniżej pasa.

 • Link do komentarza Daria wtorek, 15 października 2019 09:40 napisane przez Daria

  Dlaczego nie ma informacji gdzie był przez ten czas? Co się z nim działo? Dlaczego nie miał kontaktu z rodziną? Był tak nieodpowiedzialny że wyjechał sobie i nie pomyślał o rodzinie??

 • Link do komentarza misiakisia poniedziałek, 14 października 2019 17:35 napisane przez misiakisia

  Gosciu jakiś niechalo bo tak po dwoch tygodniach sibie z wojarzy ciechocińskich powrócił.Dziwne ze teras jest pan Krystian O.

  Ciekawe kto zaplacizajego poszukiwania bo dla mnie pohechal sobie sie tam zrelaksować a to ze wahy mu zabraklo jak jechal to zbieg okoliczności który to postawił słùużby w stan podwyzszonego ryzyka iz mu sie cos stalo

 • Link do komentarza Filip poniedziałek, 14 października 2019 16:52 napisane przez Filip

  Chyba, że żona go zabije.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane