piątek, 11 października 2019 11:42

Skorzystał z okazji, ale uchwyciła go kamera

 
Skorzystał z okazji, ale uchwyciła go kamera źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci operacyjni zatrzymali 50-latka, który podczas zakupów w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł pozostawiony przez inną klientkę portfel z dokumentami i pieniędzmi.

Sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu, kiedy to w jednym ze sklepów na terenie miasta, 69-letnia mieszkanka Gniezna, robiąc zakupy, pozostawiła na dolnej ladzie portfel z pieniędzmi oraz dokumentami. 

Stojący w pobliżu 50-latek, który również był w tym samym sklepie, zauważył portfel pozostawiony przez seniorkę. Podczas swoich zakupów portfel umiejętnie zakrył, po czym dokończył swoje płatności i wyszedł ze sklepu. Sytuację nagrał monitoring obecny w lokalu.

W miniony czwartek 10 października 2019 roku policjanci operacyjni z Gniezna ustalili podejrzanego o kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 50 złotych. Amator cudzej własności usłyszał już zarzut kradzieży, a teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci apelują o szczególną uwagę i nie pozostawianie w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów. "Okazja czyni złodzieja".

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza a1rh sobota, 12 października 2019 15:50 napisane przez a1rh

    Mam nadzieję, że dowiemy się jaki zapadnie wyrok, a swoją drogą, to może niech przewodniczy rozprawie ten "roztargniony sędzia.

  • Link do komentarza rezigiusz piątek, 11 października 2019 11:50 napisane przez rezigiusz

    Ja bym przed Sądem powołał się na "roztargnienie i stres zawodowy" jak to jeden z Sędzia który to zabrał 50 zł i został uniewinniony. Wszak obydwoje są obywatelami RP i obydwoje maja takie same prawa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane