poniedziałek, 07 października 2019 09:35

Poranny pożar samochodu przy S5

 
Poranny pożar samochodu przy S5 źródło: OSP Łubowo

W poniedziałkowy, wczesny ranek, na drodze prowadzącej z Fałkowa do Chwałkówka doszło do pożaru samochodu osobowego.

Zdarzenie miało miejsce 7 października około godziny 5:40. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Ford na drodze niedaleko Fałkowa, położonej przy S5. 

Na miejsce przyjechał zadysponowany zastęp OSP Łubowo, który po dotarciu przystąpił do gaszenia rozwijającego się pożaru w komorze silnika przy wykorzystaniu wody i piany gaśniczej. Podróżujący pojazdem zdążył go wcześniej bezpiecznie opuścić. 

Działania gaśnicze trwały kilka minut. Po tym strażacy zabezpieczyli jeszcze miejsce zdarzenia do czasu usunięcia pojazdu.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane