piątek, 04 października 2019 10:11

Zaginiony gnieźnianin wciąż poszukiwany

 
Zaginiony gnieźnianin wciąż poszukiwany archiwum redakcji

Nadal nie udało się odnaleźć zaginionego 39-letniego Krystiana Orczyka. Wszyscy, którzy mogą mieć informacje o jego miejscu pobytu, proszeni są o kontakt z policją.

Od początku tygodnia rodzina wraz z policją poszukuje 39-letniego gnieźnianina Krystiana Orczyka. Z dotychczasowych ustaleń wynika iż mężczyzna wyjechał w minioną niedzielę w godzinach wieczornych z domu i udał się w nieznanym kierunku.

Po dwóch dniach udało się ustalić, że jego samochód Renault stoi w miejscowości Siarzewo koło Ciechocinka. Tam też policja odnalazła pojazd z pustym bakiem co wskazuje na to iż zaginiony dalej mógł poruszać się pieszo lub poszukiwać okazji do podwiezienia. Nie wiadomo jednak w którym kierunku. Policja podejrzewa, że może przebywać na terenie Aleksandrowa Kujawskiego lub okolicznych miejscowości. Mężczyzna może potrzebować pomocy.

Mężczyzna ma 183 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na lewym policzku ma pieprzyk. Ubrany był w ciemne, granatowe dżinsy, czarną kurtkę Adidas, granatową lub białą bluzkę oraz czarne sportowe buty. 

Osoby, które widziały mężczyznę lub wiedzą gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policją w Aleksandrowie Kujawskim tel. 54 231-82-00, Gnieźnie 61 426-02-11 lub 112.

4 komentarzy

 • Link do komentarza tomek poniedziałek, 07 października 2019 08:53 napisane przez tomek

  czy coś wiadomo nowego?

 • Link do komentarza Mimi niedziela, 06 października 2019 19:18 napisane przez Mimi

  Łatwo się domyśleć że chodziło o woj pomorskie. Wkradł się błąd ( literówka). Zaraz po wysłaniu wiadomości, wysłałam drugą poprawioną ale portal jej nie umieścił. Ważne aby wiadomość o poszukiwaniu Krystiana była opublikowana w całej Polsce. Pozdrawiam.

 • Link do komentarza X piątek, 04 października 2019 15:53 napisane przez X

  @Mimi - a gdzie znajduje się woj. pionierskie?

 • Link do komentarza Mimi piątek, 04 października 2019 10:58 napisane przez Mimi

  Witam ja uważam że wiadomość o poszukiwaniach Krystiana powinna być opublikowana w całej Polsce. A nie tylko na stronie Gnieźnieńskiej i w woj kujawsko pomorskim ponieważ osoby które podobno pomogły Krystianowi zepchnąć samochód na pobocze mogły być w tym miejscu przejazdem np mogły być z woj pionierskiego . I skąd te osoby mają wiedzieć że są poszukiwane czy że Krystian jest poszukiwany. Zapewne większość z nas czyta wiadomości z twego województwa w którym mieszka. Współczuję rodzinie i mam nadzieję że Krystian się odnajdzie lada dzień. Pozdrawiam.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane