piątek, 20 września 2019 07:48

Sobotnie utrudnienia w ruchu na ul. Wrzesińskiej

 
Sobotnie utrudnienia w ruchu na ul. Wrzesińskiej archiwum redakcji

W związku z zawodami żużlowymi Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na stadionie żużlowym, przez kilka sobotnich godzin będą występować zmiany w organizacji ruchu.

Mimo iż regularne ligowe spotkania żużlowców już za nami, to miłośnicy czarnego sportu mają przed sobą jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września. Tego dnia, w związku z organizowanymi na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie zawodami, nastąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 12:30 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

2 komentarzy

  • Link do komentarza rezigiusz piątek, 20 września 2019 08:37 napisane przez rezigiusz

    Dziękujemy dziekujem

  • Link do komentarza Leon piątek, 20 września 2019 07:56 napisane przez Leon

    Co za bzdura ... kto pozwala i wymyśla takie głupoty żeby w czasie trwani żużla był zamykany odcinek drogi .... nigdzie takiej bzdurnej decyzji nie widziałem a na mecze żużlowe jeżdżę po całej Polsce .... szok !!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane