niedziela, 15 września 2019 01:56

Śmiertelny wypadek. Nie żyje młody kierowca

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 15, tuż obok Żydowa. Zginął 19-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 15 września, kilkanaście minut po północy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy samochód osobowy marki Mitsubishi jadący od strony Gniezna w kierunku Wrześni (tuż za Żydowem) z nieustalonych powodów zjechał na prawe pobocze, po czym wypadł z jezdni, uderzył w przydrożne drzewo oraz baner reklamowy i kilkukrotnie przewracając, zatrzymał się na polu kilkadziesiąt metrów dalej.

Rozbity samochód na drodze zauważył przypadkowo przejeżdżający tą szosą kierowca, który powiadomił o zdarzeniu służby.

Na miejsce przybyły JRG Gniezno, OSP Żydowo i OSP Czerniejewo, które zabezpieczyły i oświetliły rejon zdarzenia. Zadysponowany zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon kierowcy pojazdu - jak się okazało, zginął 19-letni mieszkaniec Gniezna, który razem z fotelem wypadł z rozbitego Mitsubishi na pole, kilka metrów od pojazdu. Wstępnie nie stwierdzono, by samochodem mógł poruszać się ktokolwiek więcej.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas zabezpieczania miejsca wypadku ruch na drodze krajowej nr 15 odbywał się wahadłowo.

 


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane