piątek, 06 września 2019 15:36

Utrudnienia w rejonie budowy ronda

 
Utrudnienia w rejonie budowy ronda źródło: UM

Przez kilka dni kierowcy jadący przez skrzyżowanie ul. Kostrzewskiego i Wrzesińskiej muszą uzbroić się w cierpliwość - sygnalizację świetlną zastąpi czasowo kierowanie ruchem.

Jak informuje prywatny inwestor, prowadzący prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Wrzesińskiej i Kostrzewskiego, od 9 do 13 września będzie miało miejsce kierowanie ruchem, w godzinach od 7.00 do 17.00

Powodem tego działania jest likwidacja sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu, a kierowanie ruchem ma na celu złagodzenie ewentualnych problemów z tego wynikających. Po tym terminie podjęte zostaną decyzje co do możliwego przedłużenia okresu bezpośredniego kierowania tam ruchem w godzinach szczytu.

źródło: UM

1 komentarz

  • Link do komentarza Leidy piątek, 06 września 2019 16:09 napisane przez Leidy

    Dziękuję ale kiepsko to widzę....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane