środa, 28 sierpnia 2019 11:28

Zderzenie z busem na S5

 
Zderzenie z busem na S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy wieczór na drodze ekspresowej S5 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i busa. 

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 21 na S5 na wysokości Fałkowa. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Hyundai i30 nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu Opel Movano, doprowadzając do uszkodzeń zderzenia. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Łubowo, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał jednego z podróżujących, jednak nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

źródło zdjęć: OSP Łubowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Darthdamon czwartek, 29 sierpnia 2019 08:54 napisane przez Darthdamon

    I jest jeżdżenie na masce. Niestety wielu nie ma wyobraźni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny