środa, 28 sierpnia 2019 10:40

Zamknięty przejazd w Oborze

 
Zamknięty przejazd w Oborze źródło: KPP Gniezno

Od dziś do czwartku 29 sierpnia przejazd kolejowy w miejscowości Obora jest zamknięty z uwagi na prowadzone prace remontowe.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, od dziś do czwartku, 29 sierpnia 2019 roku do godziny 20:00 przejazd kolejowy na drodze wojewódzkiej 190, w miejscowości Obora, w gminie Gniezno będzie zamknięty. Zostały wyznaczone objazdy.


Niestety, jest to kolejny przypadek w ostatnim czasie, kiedy wykonawcy prac na liniach kolejowych, zamykają przejazdy kolejowe w celu ich wyremontowania, bez odpowiedniego i wcześniejszego poinformowania o tym fakcie mieszkańców regionu. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Krisoo środa, 28 sierpnia 2019 13:18 napisane przez Krisoo

    W czwartek będzie 29 sierpnia, dziś jest 28....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane