wtorek, 27 sierpnia 2019 12:31

Pożar na os. Piekary

 

We wtorkowe południe ul. Kłeckoską spowił gęsty dym. Wszystko przez pożar, który wybuchł na terenie jednej z posesji przy ul. Bzowej.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 11.40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie posesji położonej przy ul. Bzowej na os. Piekary został zauważony dym. Na miejsce skierowano zastępy JRG Gniezno, które akurat odbywały ćwiczenia nad Jeziorem Jelonek.

Po dotarciu pierwszych zastępów okazało się iż w ogniu stoi budynek wykorzystywany na warsztat samochodowy. Na miejsce zadysponowano kolejne zastępy JRG Gniezno, gdyż pożar przybrał bardzo duże rozmiary. Akcja na miejscu cały czas trwa.

zdjęcia także nadesłane przez Czytelników

 

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza urzędas środa, 28 sierpnia 2019 13:16 napisane przez urzędas

  Nie jest ważne, kto pierwszy,tylko ważne są przepisy, które może wreszcie w Polsce będą wszędzie przestrzegane. A właściwe jednostki będą to kontrolować. Dość samowoli we wszystkich działach prowincjonalnej działalności. I żeby nie było, nie mam na myśli tej spalonej firmy, tylko ogólnie wszystkiego,co się dzieje niezgodnie z ustawami. A z tym jest w Polsce wolnoamarykanka. A Gniezno przoduje w tym balaganie.

 • Link do komentarza asd środa, 28 sierpnia 2019 11:30 napisane przez asd

  "z sąsiedztwa"
  Czy twój dom był pierwszy czy ten zakład? o to jest pytanie ?

 • Link do komentarza z sasiedztwa wtorek, 27 sierpnia 2019 13:39 napisane przez z sasiedztwa

  Pytanie do Nadzoru Budowlanego: czy w zwartej zabudowie jednorodzinnej wolno prowadzić tak uciążliwa działalność gospodarczą? Czy plan zagospodarowania przestrzennego to dopuszcza? W Gnieźnie pod tym względem jest samowola,dzikie firmy przeszkadzają sąsiadom. Nadszedł może czas na uporządkowanie tych spraw?

 • Link do komentarza Kinga Nowak wtorek, 27 sierpnia 2019 12:47 napisane przez Kinga Nowak

  Bzowa to najwezsza ulica w tym miejscie... skandalicznie waska... powinna byc chociaz przejazdowa do kolejnej glownej ulicy... zeby moc ulatwic komunikacje

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane