wtorek, 20 sierpnia 2019 22:00

Wieczorne dachowanie w Osińcu

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy wieczór na drodze pomiędzy Gnieznem a Szczytnikami Duchownymi. 

Do wypadku doszło 20 sierpnia około godziny 21:30 na drodze powiatowej, na pograniczu Osińca i Szczytnik Duchownych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód marki Peugeot, jadący od strony pierwszej z miejscowości w kierunku Gniezna wypadł z szosy po czym wpadł na jedną z posesji i dachował zatrzymując się na ogrodzeniu kolejnej nieruchomości. 

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo. Osobą kierującą pojazdem zajął się zadysponowany zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane