niedziela, 11 sierpnia 2019 10:36

Wypadek pojazdu dostawczego na MOP-ie

 
Wypadek pojazdu dostawczego na MOP-ie źródło: OSP Łubowo

W sobotnie popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w rejonie miejsca obsługi podróżnych na drodze ekspresowej S5.

Sytuacja miała miejsce 10 sierpnia chwilę przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód dostawczy Volkswagen Transporter wypadł z jezdni w rejonie MOP Pierzyska i zatrzymał się w przydrożnym rowie drogi serwisowej, uszkadzając przy tym ogrodzenie.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Łubowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły pojazd, a pierwszy z zastępów udzielił kwalifikowanej pomocy przedmedycznej podróżującym pojazdem obywatelom Ukrainy. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie wymagali oni hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 11 sierpnia 2019 12:08 napisane przez Koryfeusz

    To jak on jechał, że wypadł z drogi? Te dostawczaki często się spieszą. Nawet w terenie zabudowanym czy to Kostrzewskiego, Wrzesińska, Roosevelta potrafią siedzieć na ogonie i wywierają presję na kierowców przed nimi, aby szybciej jeździli. Policja powinna przeprowadzić wobec takich jakieś działania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane