czwartek, 08 sierpnia 2019 15:16

Pożar wózka widłowego na ul. Kolejowej

 
Pożar wózka widłowego na ul. Kolejowej kadr z nagrania

W czwartkowe, wczesne popołudnie strażacy z gnieźnieńskiej jednostki zostali wezwani do pożaru wózka widłowego, który się zapalił na ul. Kolejowej.

O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników, który przesłał film z miejsca zdarzenia. Jak udało się nam ustalić, 8 sierpnia około godziny 14 na ul. Kolejowej w rejonie znajdujących się tam firm, doszło do pożaru wózka widłowego znajdującego się na drodze. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przybyciu zastały pojazd objęty częściowo ogniem. Działania ograniczyły się do jego ugaszenia i zabezpieczenia miejsca zdarzenia. 

  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane