poniedziałek, 05 sierpnia 2019 17:18

Zderzenie samochodu ze skuterem

 
Zderzenie samochodu ze skuterem źródło: OSP Czerniejewo

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie na ul. Pałacowej w Czerniejewie doszło do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia przed godziną 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na głównej drodze przebiegającej przez Czerniejewo, miało miejsce zderzenie samochodu osobowego marki Skoda z skuterem. W wyniku tego, osoba poruszająca się jednośladem uległa obrażeniom. 

Na miejsce zdarzenia przybył jako pierwszy zastęp OSP Czerniejewo, który zabezpieczył rejon zdarzenia i udzielił pomocy poszkodowanej osobie do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Po przekazaniu ratownikom z obrażeniami ciała została ona przetransportowana do szpitala. Wsparcia psychicznego wymagała także osoba kierująca pojazdem osobowym.

Na miejscu działania prowadził również JRG Gniezno. Okoliczności wypadku ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo 

1 komentarz

  • Link do komentarza tutejszy poniedziałek, 05 sierpnia 2019 20:02 napisane przez tutejszy

    Jak widać na zdjęciach, władze Czerniejewa sa mądrzejsze od naszych, bo kwiaty i to kolorowe zwiesiły na lampach znacznie niżej, niż u nas. Przynajmniej cieszą oczy przechodniów. Bierz gnieźnieńska władzo dobre przykłady od innych, jak sama nie potrafisz nic dobrego wymyślić!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane