piątek, 02 sierpnia 2019 07:58

Wieczorny pożar przy ul. Składowej

 

W późnych godzinach 1 sierpnia strażacy otrzymali powiadomienie o pożarze, zauważonym na jednej z nieruchomości przy ul. Składowej. W ogniu stanęła przyczepa.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 22:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu stanęła przyczepa kempingowa, stojąca na pustej działce położonej za galerią handlową. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przybyciu zastały przyczepę w całości objętą ogniem. Po krótkim czasie płomienie udało się opanować i stłumić, a po kilkunastu minutach całość dogaszono, a zgliszcza dokładnie przejrzano. Na miejscu obecna była również policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane