poniedziałek, 29 lipca 2019 15:21

Poseł pędził 129 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

 
Poseł pędził 129 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy archiwum redakcji

O 79 km/h za dużo na liczniku miał gnieźnieński parlamentarzysta, który w minioną sobotę został zatrzymany do kontroli drogowej. 

Do zdarzenia doszło 27 lipca br., około godziny 10:30. Jak udało się nam dowiedzieć, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, pełniący służbę na drodze wojewódzkiej nr 260 w Mąkownicy (szosa z Witkowa do Wólki) zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Fiat, którego kierowca w terenie zabudowanym pędził 129 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 79 km/h. Tyle oficjalnie na temat tego zdarzenia przekazała nam policja.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, 53-letnim kierowcą (mieszkańcem Gniezna) zatrzymanym do kontroli przez policjantów był Zbigniew Dolata, poseł PiS.

W związku z rażącym naruszeniem przepisów kierowcy zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące, nałożono mandat w wysokości 400 zł oraz oraz otrzymał 10 punktów karnych. 

68 komentarzy

 • Link do komentarza barmkgedon środa, 28 sierpnia 2019 12:44 napisane przez barmkgedon

  ñòàðáàç å õîñå
  òîøíèò æåë÷üþ ÷òî âûïèòü
  òåñò íà àìôèâèòàìèí â ìî÷å
  Êóïèòü Ìåòàìôåòàìèí Ìóðìàíñê
  Êóïèòü Ìåòàìôåòàìèí Õîëì
  êëèíèêà ñâàî
  Êóïèòü çàêëàäêè ñïàéñ â Áåëîóñîâîì
  Ðåàãåíò â Îíåãå
  ñîñòàâ ìîñêîâñêîãî ãàøèøà
  æèæè äëÿ âåéïà êóïèòü â ìîñêâå
  Ñõåìû ÀÐÂÒ
  íîâûå ìàðêè ñèãàðåò
  Øèøêè â Êàíñêå
  Ëèäåðû ïðîäàæ
  Êóïèòü çàêëàäêè â Áàòàéñêå
  Êóïèòü çàêëàäêó Øèøêè Pure Power Plant Ìîñêâà Ðàìåíêè
  Êóïèòü êëàä Ðîññîøü
  îáìåí ïàðàìè â êîíòàêòå
  Êóïèòü Øèøêè Æóêîâ
  Êóïèòü çàêëàäêè â Ñòóïèíå
  Êóïèòü çàêëàäêè ñòàô â Âåðåå
  ìàãàçèí êàëüÿíîâ îíëàéí
  Øèøêè â Ìàéñêîì
  Êóïèòü ôåíàìèí Ëåñíîé

 • Link do komentarza Viola środa, 14 sierpnia 2019 20:49 napisane przez Viola

  Ad. radkosky - typowy "język miłości" jakim się posługują twoi towarzysze z PO KO. Jesteś zdolnym uczniem tej sitwy.

 • Link do komentarza radkosky środa, 14 sierpnia 2019 12:26 napisane przez radkosky

  @wilk - rozwolnienia to można dostać od tych PiSowskich dupowłazów z TVP. "Oni kradli to teraz k...a my będziemy kradli" - dobra zmiana. Dno i kupa mułu dla ciemnoty. P.S. Nie odPiSuj - bo to będzie znów ściek - taki jak PiSowskich kłamców...

 • Link do komentarza jaś środa, 14 sierpnia 2019 09:28 napisane przez jaś

  Merytoryczna działalność posła na forum sejmowym budzi mój głęboki podziw. Niedawno chciał uwolnić maturzystów od matematyki, a obecnie inicjuje zniesienie "naszej ery". Najwyraźniej chodzenie pieszo sprzyja twórczemu procesowi myślowemu.

 • Link do komentarza Jam_Jest środa, 14 sierpnia 2019 02:12 napisane przez Jam_Jest

  @:czytelnik:
  **************
  ( bo nie jesteś fanem PiSu.)

  Sam na to wpadłeś,?

 • Link do komentarza wilk wtorek, 13 sierpnia 2019 01:48 napisane przez wilk

  Jam Jest--powiedz mówili o tym w TVN,pisali w GW,Newsweeku,rp,wprost,onecie,wp,interii, ,bo ścieku antypolskiego nie oglądam i nie czytam........często,żeby nie mieć rozwolnienia !!!

 • Link do komentarza humanista poniedziałek, 12 sierpnia 2019 11:22 napisane przez humanista

  Pan Kamiński powinien zawiadomić KC PiS, o wykroczeniu posła Dolaty. Wtedy jest pewne, że ten człowiek nie zostanie wystawiony na listę wyborczą. A to już wielki sukces ziemi gnieźnieńskiej.

 • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 12 sierpnia 2019 09:48 napisane przez czytelnik

  Jam-Jest - nie twoje zmartwienie, bo nie jesteś fanem PiSu. A cała Polska wie, bo wszystkie media o tym pisały. To tyle dla zaspokojenia twojej ciekawości.

 • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 12 sierpnia 2019 09:11 napisane przez Jam_Jest

  Ciekawe czy w Warszawie też o tym zaistniałym fakcie dowiedzieli się, jak on biedaczysko teraz będzie się przemieszczał, jak kampania ruszyła z pełnym rozmachem? Chyba, że jedynym argumentem pozwalającym na bezkarność i jazdę bez prawa jazdy, jest immunitet, u "większości" posłów RP.

 • Link do komentarza Luj z Cierpięg niedziela, 11 sierpnia 2019 11:34 napisane przez Luj z Cierpięg

  I jak tam, czy pan poseł zrobił coś już na rzecz przywrócenia gnieźnieńskiego PKS-u? Przecież bardzo by mu się to teraz przydało. Czyżby pomoc finansowa rządowego programu okazała się raczej znikoma dla tej państwowej spółki?

 • Link do komentarza doradca sobota, 03 sierpnia 2019 13:29 napisane przez doradca

  Do uuuu - jak pijesz, to nie siadaj do kompa!

 • Link do komentarza uuuu piątek, 02 sierpnia 2019 19:00 napisane przez uuuu

  W którym miejscu napisałem, że wsadzili? A jakie są wasze, pisie syny, zapędy wygadała przed rokiem Lichocka przyznając, że najchętniej by "wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy".

 • Link do komentarza humanista piątek, 02 sierpnia 2019 13:06 napisane przez humanista

  Dziś czułem się bardzo bezpiecznie na drodze. Poseł Dolata nikomu dziś niezagrażał (na drodze). Oby jak najmniej piratów żyło na koszt podatniika. Dziękuję Policji za wykluczenia bezmizgowcow z dróg. Mam nadzieję, że policjanci pracy nie stracą!?

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 01 sierpnia 2019 22:40 napisane przez Koryfeusz

  qqqq, przypomnij sobie akcję "Widelec" i powiedz czy to nie było nadużycie, za które powinno się odpowiadać przed sądem? Takich przykładów jest więcej. Pamiętasz Chlebowskiego? Czy siedzi? PiS jest naprawdę tolerancyjny, mam wrażenie, że aż za bardzo, w każdym razie bardziej niż poprzednie rządy trwające do 2015, które dla swoich przeciwników tak łaskawe nie były.

 • Link do komentarza czytelnik czwartek, 01 sierpnia 2019 10:37 napisane przez czytelnik

  qqqq - kogo do więzień niby wsadza PiS? Może szczegóły? Bo oszczerstwa łatwo pisać, ale pamiętaj, ze za każde słowo trzeba odpowiadać. Więc trochę odwagi i może się od razu podpisać?

 • Link do komentarza kunta kinte czwartek, 01 sierpnia 2019 08:50 napisane przez kunta kinte

  qqqq, a ilu siedzi z opozycji w więzieniach po 4 latach? idź na marsze kodu płakać o reżymie :D

 • Link do komentarza qqqq środa, 31 lipca 2019 23:48 napisane przez qqqq

  @Koryfeusz widzę, komuszku udający jak twoi idole z pis prawicowca, że marzy ci się wsadzanie opozycji do więzień. A może od razu obozy koncentracyjne uruchomicie, jak jedni tacy jak pis narodowi i jak pis socjaliści?

 • Link do komentarza humanista środa, 31 lipca 2019 21:02 napisane przez humanista

  Kaczyński pozbawi go wszystkich zaszczytow. Panie Kamiński, dla Pana to woda na młyn.
  Szansa dla Pana na stołek w sejmie, a nie tylko magistrat.

 • Link do komentarza wilk środa, 31 lipca 2019 15:54 napisane przez wilk

  Koryfeusz-- jacy są liberałowie i lewacy na czele z prezydentem to już pokazali w naszym mieście !!! Dostali się do władzy i od razu pokazali swoim wyborcom fakalca,uchwalili podwyżki za wodę ,ogrzewanie,wywóz śmieci,strefa, czynsze itp.A to pewnie nie koniec!! Ale niestety widocznie mamy większość głupców wśród mieszkańców,by nie powiedzieć dosadniej,ale moder znowu nie puści komenta,tylko dlaczego ma normalni i uczciwi mamy po raz kolejny cierpieć za ..........

 • Link do komentarza wilk środa, 31 lipca 2019 15:53 napisane przez wilk

  Koryfeusz-- jacy są liberałowie i lewacy na czele z prezydentem to już pokazali w naszym mieście !!! Dostali się do władzy i od razu pokazali swoim wyborcom fakalca,uchwalili podwyżki za wodę ,ogrzewanie,wywóz śmieci,strefa, czynsze itp.A to pewnie nie koniec!! Ale niestety widocznie mamy większość głupców wśród mieszkańców,by nie powiedzieć dosadniej,ale moder znowu nie puści komenta,tylko dlaczego ma normalni i uczciwi mamy po raz kolejny cierpieć za ..........

startpoprz.1234nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane