poniedziałek, 29 lipca 2019 09:00

Złodziej perfum z wyższej półki usłyszał zarzuty

 
Złodziej perfum z wyższej półki usłyszał zarzuty archiwum redakcji

54-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, który kilkukrotnie ukradł perfumy w gnieźnieńskich drogeriach, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Łączne straty wyniosły około 10 000 złotych.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu (22 lipca br.) w jednej z gnieźnieńskich drogerii, gdzie - jak wynikało ze zgłoszenia na policję, doszło do kradzieży sklepowej.

Funkcjonariusze pojechali na miejsce i zatrzymali ujętego przez ochronę sklepu mężczyznę, który po raz kolejny w tej samej drogerii dopuścił się kradzieży perfum. Okazało się, że 54-latek bez stałego miejsca zamieszkania usiłował ukraść 13 flakoników wód toaletowych i perfumowanych o wartości 2 300 złotych. Gdy próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za towar, został ujęty. Przekazany policji towar pozostał w sklepie. 54-latek został przewieziony do policyjnego aresztu.

Jak ustalili policjanci nie był to jego pierwszy taki incydent. Od połowy lipca br. okradał drogerie na terenie miasta, a jego łupem padały tylko perfumy. Łączna suma strat to około 10 000 złotych. Sprawca działał w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli tzw. recydywy. W przeszłości był wielokrotnie karany za podobne postępowanie.

Śledczy już przestawili mu zarzuty. 54-latkowi za kradzieże grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Ania piątek, 02 sierpnia 2019 14:54 napisane przez Ania

    Czy ktoś wie co to za firma ochroniarska?

  • Link do komentarza Dziewczyny środa, 31 lipca 2019 17:08 napisane przez Dziewczyny

    My też byliśmy świadkami jak ten starszy Pan go gonil. Najgorsze to ze nikt nie zareagowal by pomoc. My z kolezankami sie balysmy, ale wokół było pełno facetów. Brawa dla tego pana zlapal i oddal w ręce policji. Oby takich ludzi więcej, a ty złodzieju gnij.

  • Link do komentarza Ziom środa, 31 lipca 2019 10:36 napisane przez Ziom

    Brawa dla ochrony. Widzialem cała sytuacje. Ochroniarz zareagowal odrazu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane