środa, 24 lipca 2019 08:24

Ciężarówka uderzyła w bariery na S5

 
Ciężarówka uderzyła w bariery na S5 źródło: OSP Czerniejewo

W środowy ranek na prostym odcinku drogi ekspresowej doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego. Na szczęście nikt w nim nie ucierpiał.

24 lipca około 4:40 służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego miało dojść na odcinku trasy S5 pomiędzy węzłami Czerniejewo i Łubowo, na nitce prowadzącej w kierunku Gniezna. Na miejsce udały się OSP Czerniejewo, OSP Łubowo oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu w rejon zdarzenia okazało się iż samochód ciężarowy marki Renault uderzył w bariery energochłonne, odgraniczające pasy ruchu. W kolizji nikt nie ucierpiał, natomiast kierowca pojazdu został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane