niedziela, 14 lipca 2019 10:51

Zdarzenie na starej „piątce”

 
Zdarzenie na starej „piątce” źródło: OSP Łubowo

W sobotnie przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 194 w Fałkowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu - jedna osoba została poszkodowana.

W sobotę 13 lipca około 10:50 służby otrzymały zawiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść w okolicach Łubowa. Z uwagi na brak dokładnej lokalizacji, jeden zastęp OSP Łubowo miał się udać w kierunku Poznania a drugi do Gniezna. Po kilku chwilach dotarły bardziej precyzyjne informacje iż zdarzenie miało miejsce w okolicy Lednogóry - ostatecznie jadące alarmowo wozy zauważyły wypadek na wysokości Fałkowa.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem osobowym marki Mercedes zjechała z szosy i wjeżdżając do rowu z impetem uderzyła w przejazd z drogi na posesję. Poszkodowaną zajął się przypadkowo przejeżdżający z pacjentem zespół ratownictwa medycznego do czasu przybycia karetki z Gniezna. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu zdarzenia, uszkodzonego pojazdu i kierowania ruchu. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny