środa, 03 lipca 2019 11:46

Nocny pożar na Piekarach

 
Nocny pożar na Piekarach źródło: OSP Zdziechowa

Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do nocnego pożaru, jaki został zauważony na terenie jednej z posesji w Piekarach koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 3 lipca, około 40 minut po północy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Zdziechowa oraz jeden JRG Gniezno i drabinę mechaniczną.

Po dotarciu na miejsce okazało się iż w ogniu stoi budynek garażowy, przylegający do innych obiektów. Objęty w całości ogniem został w ciągu kilkunastu minut ugaszony. Jednocześnie ochraniano pozostałe budynki przed możliwością dalszego rozprzestrzeniania się pożaru. Po wszystkim sprawdzono jeszcze za pomocą drabiny stan budynku mieszkalnego, stojącego w pobliżu. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Zdziechowa

1 komentarz

  • Link do komentarza mieszkańcy środa, 03 lipca 2019 12:19 napisane przez mieszkańcy

    Panie prezydencie Gniezna, ten pożar akurat miał miejsce w gminie Gniezno, a my zapytujemy kiedy zrobi Pan wreszcie porządek z garażami drewnianymi i blaszakami w ścisłym centrum Gniezna na podwórkach, gdzie zagrożenie pożarem jest 100 procentowe, a przede wszystkim zagrożenie dla życia mieszkańców?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane